ARAMA YAP

“Aşk, yaratılışın sebebi, varlığın özü, hakikati ve varlığın kendisidir. Bu âlemde aşk’tan başka bir şey yoktur. Aşk ile başlanılan yol, insanın bütünüyle aşk olmasıyla tamamlanır.” Muhammed Hüseyin (r.a.)


Güzel bir bakışa sahip olabilmenin ancak temiz bir gönülden geçtiğini ifade eden Muhammed Hüseyin (r.a.) Hazretleri, Aşktan Öteye Yol Yok programıyla bize aşkın ve muhabbetin kapılarını sonuna kadar açıyor.


Ramazan ayında çekilen Aşktan Öteye Yol Yok programında, Allah’a iman edebilmenin Allah’a âşık olmaktan geçtiği, âşık olabilmek için de Allah’ın muradını, hikmetini anlamak gerektiği anlatılarak Hz. İnsan olmanın hakikati gözler önüne seriliyor.


Muhammed Hüseyin (r.a.) Hazretleri, Rabbine gitmek, vasıl olmak isteyenlere, Rabbinin insan üzerindeki muradını anlamak ve gerekeni yapmak isteyenlere Aşktan Öteye Yol Yok programıyla vuslat yolculuğunu en güzel şekilde anlatıyor.


İnsanın yaratılma gayesinin Allah’a âşık olup her anda onu zikretmek, hamd etmek ve şükretmek olduğu belirtilen Aşktan Öteye Yol Yok programı, Allah’a yakın olmanın sevmekten geçtiğini vurguluyor.


Her bölümünü ilgiyle izleyeceğiniz Aşktan Öteye Yol Yok programı, size Allah’ın muhabbetini, sevgisini, aşkını tattırarak Allah’a kul olma yolunda yeni kapılar açacak.